Velké překvapení v televizní pěvecké soutěži Hlas Itálie

2.3.2019  |  Lidé  |  Autor: mathew

V italské verzi televizní pěvecké soutěže "Hlas Itálie" porotci ztratili řeč potom, co se otočili k jevišti... a uviděli...

 

 

Zpívající jeptišku! Sestra Cristina Scuccia má 25 let a pochází ze Sicílie. Když se jí jeden z porotců zeptal, jestli je opravdová jeptiška, aby si byli jistí, že to není jen maškarní kostým, Cristina odpověděla, že ano. Na otázku, proč se rozhodla zúčastnit tohoto projektu, řekla, že má dar, který chce sdílet s ostatními.

Co si myslí Vatikán o její účasti v italské verzi televizního pořadu "The Voice of Italy", Cristina neví: "Už čekám na to, jak mi zavolá papež František. Vím, že Bůh od nás skoro nic nebere, raději nám dává."

Ministr kultury, kardinál Gianfranco Ravasi, na svém Twitteru reagoval za Vatikán takto: "Každý by měl používat dar, který obdržel, k sloužení druhým (1 Peter 4:10)."

Alessandro Aleotti, rapper známý jako J-Ax, se stal prvním porotcem, který se k jeptišce otočil, a proto, aby si Cristina zvolila jeho tým, uvedl dost provokativní výrok: "Jsme spolu jako ďábel a svěcená voda. Musíš si mě vybrat." Nakonec se pro něj Cristina rozhodla, jelikož před vystoupením  přislíbila, že půjde k tomu porotci, který se k ní otočí jako první.


Zdroj: theguardian.com, adme.ru