Poznejte pravou tvář paralympioniků

15.6.2019  |  Sport  |  Autor: mathew

Nemáte dost motivace nebo inspirace jít za svým snem? Možná vám chybí láska a podpora toho nejbližšího člověka. "Láska bez hranic" je projekt věnovaný maminkám, které pomáhají šampionům překonávat překážky na jejich cestě za svým snem.

 

 

"Láska bez hranic" je projekt, jehož hlavním sponzorem je společnost P&G. Je věnován příběhům rodičů, kteří společně se svými dětmi vítězně ustáli těžké životní situace. Osnovou tohoto videa byl životní příběh Amy Purdy, americké parasnowboardistky a ambasadorky společnosti Duracell, jež je světoznámým výrobcem baterií.

"Projekt ukazuje příklad absolutní lásky a podpory, kterou mě obklopila moje máma, když jsem přišla o nohy. Právě proto jsem se chtěla o příběh naší rodiny podělit s celým světem," řekla Amy.

"Přála jsem si jenom jednu věc, aby Amy po vítězství nad nemocí a po smíření se se ztrátou dolních končetin věřila a věděla, že může zůstat u sportu napříč všem životním překážkám. Slovy se dá jenom stěží vyjádřit naše vděčnost P&G za jejich snahu ukázat světu, že Amy a všichni paralympionici jsou neuvěřitelní bojovníci, kteří se nevzdávají při potížích a chtějí, aby v nich společnost viděla v první řadě sportovce," říká její máma.

 

 

P&G představuje i dalšího sportovce, jehož životní příběh pro nás může být inspirací. Taylor Lipsett uvedl: "Největší lekce, kterou jsem se naučil od své maminky, je zaměřit se na to, co bych mohl dělat, ne na to, co bych nemohl."