Mini mobilní tiskárna, která se vám vejde do kapsy

19.6.2019  |  Gadgets  |  Autor: mathew

 

V dnešní době je všechno zminiaturizováno. Stále častěji pracujeme na cestách na malých laptopech, tabletách a smartphonech a potřebujeme občas něco urgentně vytisknout. ZUTA Pocket Printer představuje zajímavé řešení tisku na cestách. Jak již napovídá název, jedná se o tiskárnu, která je dostatečně malá, aby se vešla do kapsy, což znamená, že může být použita kdekoliv a může tisknout cokoliv na libovolné velikosti stránek.

Zakladatelem projektu je "tým out-of-the-box myslitelů, kteří se starají o design a použitelnost" - tak se prezentuje tým studentů z různých univerzit z Jeruzaléma. Nedávno bylo dílčím cílem týmu získat 400.000 amerických dolarů na realizaci celého projektu pomocí portálu Kickstarter. Díky velkému zájmu ze strany přispěvatelů bylo už za 17 dní vybráno neuvěřitelných 429.680 dolarů a finanční cíl byl splněn.

 

 

Nevýhodou je bezesporu rychlost tisku, která je jen o něco větší než jedna stránka za minutu v rozlišení tisku 96 x 192 dpi. Baterie vystačí na jednu hodinu práce a množství inkoustu v průměru na 1.000 stránek. I.přesto je nespornou výhodou možnost vzít tiskárnu, kamkoliv budete chtít, díky její miniaturní velikosti.

Více info o tomto projektu naleznete zde.

 


Zdroj: kickstarter.com