Tajemství krásné postavy od modelek Victoria's Secret

21.6.2019  |  Krása a zdraví  |  Autor: mathew

 

Blíží se léto a to znamená, že je nutné začít se připravovat na sezónu krátkých šatiček a šortek. Svoje andělské zkušenosti o formování a hlavně udržení sexy postavy odhalily supermodelky Victoria Secret.

 

Alessandra Ambrosio

"Myslím si, že teď vypadám  lépe, než tomu bylo před deseti lety. Ukazuje se, že udržet se ve formě není příliš obtížné! Dělám pilates, jógu a pravidelně absolvuju desetidenní intenzivní program Brazil Butt Lift Class pro svaly hýždí."

 

 

Erin Hiterton

"Navštěvuji lekce Ballet Beautiful (fitness s prvky baletu). Tyto lekce mimo jiné rozvíjejí půvab a ženskost - přesně to, co mi chybělo v mém mládí. Navíc je to skvělý způsob správného držení těla."

 

 

Doutzen Kroes

"Pro mě je ideální takový trénink, na kterém ze mě doslova lije pot. Ráda cvičím naplno! Proto se mi ze všeho nejvíc líbí kardio cviky. Hodně běhám - ráda běhám v New Yorku, skáču přes švihadlo a někdy chodím na box."

 

 

Adriana Lima

"Cvičím každý den v průběhu dvou hodin. Do mého každodenního tréninku patří box, skákání přes švihadlo a zvedání těžkých vah."

 

 

Candice Swanepoel

"Cvičím stále, ale před vystoupením zvyšuji zátěž tréninku. Ráda se cítím na molu silná, a to platí zejména pro hýždě a nohy, proto jim věnuji zvláštní pozornost."

 


Zdroj: glamour.ru