Futurismus je obyvatelný, máme důkaz ze Španělska

24.5.2019  |  Architektura  |  Autor: mathew

 

Luxusní dům, na který se právě teď díváte, je jedním z nejlepších architektonických výtvorů na zemi. Je pozoruhodný především svým futuristickým exteriérem, velmi elegantním interiérem a speciálně vytvořeným bazénem.

Místo, kde byl dům postaven, se nazývá Somosaguas. Je to luxusní rezidenční část hlavního města Madrid ve Španělsku. Za tímto designovým skvostem stojí známé studio A-CERO. Dům má velký bazén a poskytuje svým majitelům spoustu zábavy, pohodlí a intimity. Tmavě a světle hnědé barvy interiéru byly zvoleny kvůli pocitu tepla a soukromí. V celém prostoru se prolínají dekorativní a umělecké elementy. Určitě byste se také zamilovali do malého, ale zato velmi kreativně vyrobeného krbu, který je jedním z hlavních komponentů obytného prostoru.

 

 

Největší prostor byl věnován obývací části, ve které se nachází pohodlné pohovky a tři menší stolky v bílé barvě s.romantickým nádechem. V kuchyni jsou zastoupeny převážně šedé barvy. Její dominantou je velký moderní bar. Unikátní koupelna působí jednoduše a velmi jemně. Je zde menší verze krytého bazénu v kombinaci s přírodními dekorativními prvky. V jedné z ložnic se prolínají bílé a černé tóny, které byly s důmyslem zasazeny do interiéru tak, aby působil nevšedně.

Líbí se vám tento dokonalý futurismus v kontrastu se zeleným a skalnatým přírodním prostředím?

 


Zdroj: homevselectronics.com