Botičky od Sarrah Jessica Parker ze seriálu Sex ve městě

22.2.2019  |  Dámská móda  |  Autor: mathew

Máme skvělou zprávu pro fanynky seriálu Sex ve městě a hlavně šatníku hlavní hrdinky Carrie Bradshaw (Sarah Jessica Parker). Ve spolupráci se španělským designérem Monolem Blanikem vydá Sarah J. Parker svou první kolekci dámské obuvi, kabelek a plášťů. Každý pár má svoje jméno. Například elegantní světlobéžové lodičky dostaly od Sarah jméno Carrie.

Sarah je velkou milovnicí bot, a proto se ve svojí kolekci snažila najít kompromis mezi pohodlím a krásou. "Podpatek je sice vysoký, ale boty jsou pohodlné. Nemyslím si, že je sexy, když se žena při chůzi necítí dobře," říká Sarah o svojí nové řadě pohádkových botiček při exkluzivním focení a rozhovoru pro časopis The Coveteur.

Cena za jeden pár se bude pohybovat mezi 170 a 450 americkými dolary, pořídit kabelku SJP bude možné od 700 dolarů. Plánujete-li letos na konci února shopping na Manhattanu, nezapomeňte navštívit obchodní centrum Nordstorm, kde Sarah 28. února oficiálně představí svou kolekci, osobně přivítá první klienty a bude rozdávat autogramy.

Nechte se unést fotkami z prvního exkluzivního focení nové kolekce SJP ve společnosti Gayle King a Adama Glassmana, který je obchodním manažerem Sarah.