Seriál cool kérky: smělé holky, které se nebojí projevit #1

20.4.2019  |  Krása a zdraví  |  Autor: mathew

Holky, které vám nyní představíme jsou opravdu nebezpečně sexy. Ne jenom proto, že vědí, co chtějí, ale při pohledu na ně a na jejich kérky cítíte něco nemožné - dokonalou souhru anděla s ďáblem v jejich těle. Jsou to zkrátka ženy pro odvážné muže, kteří rádi riskují.

 

 

Tetování už dávno není jen vzpomínkou na vězení, znakem příslušnosti v motorkářském gangu anebo začlenění se do určité sociální vrstvy, jak je tomu u některých exotických kmenů. Dnes je to doplněk vzhledu stylového člověka, který se nebojí projevit. A není to levný špás, stejně jak za kvalitní oblečení si musíte i za kvalitní tetování pořádně zaplatit. Tato umělecká díla vznikají dlouhou dobu a většinou po částech. Všimněte si na následujících fotkách celé řady zajímavých a složitých detailů.

 

 

Trend tetování sahá až do dávného starověku, kdy si lidé zaznamenávali důležité symboly na svou vlastní kůži, aby na nic nezapomněli. Reprezentovalo to tehdy jejich víru a to bylo to nejsilnější, co měli. Výběr správného tetování je i dnes individuální stejně jako tehdy. Tetování je přece jen o osobním rozpoložení a tím pak symbolizuje vnitřní pocity člověka.

 

 

A co ty? Už jsi vybral motiv svého tetování?


Zdroj: tumblr.com