Přepychový koncept hotelového vlaku z Japonska

17.3.2019  |  Auto-moto  |  Autor: rocky

Tato luxusní vlaková souprava na přepravu spících cestujících by měla být představena již na jaře v roce 2017 společností East Japan Railway Co. Je odpovědí na populární vlak Nanatsuboshi, provozovaný společností Kyushu Railway Co, který jako první sloužil k přepravě spících turistů.

 

 

Vlak bude mít 10 vagónů, z nichž každý bude v barvě "champagne gold" a pojme až 34 cestujících. Interiér vagónů bude vyzdoben jako komfortní hotelový pokoj s prosklenými stěnami na obou koncích vlaku. Ceny ještě nejsou jednoznačně určtené. 

Deluxe vagón bude mít dva pokoje, z nichž každý pojme dvě osoby. Jeden ze dvou deluxe oddílů bude mít dvoupodlažní strukturu. V prvním patře budou dvě lůžka, zatímco druhé patro bude pokryto "tatami" matracemi, takže cestující mohou relaxovat a zároveň si užívat dechberoucí pohled na krajinu přes velké okno. 

Nový luxusní vlak bude mít také jídelní a posedový vůz. I když cesta ve vlaku Nanatsuboshi je drahá, například dvoudenní cesta stojí stovky tisíc jenů, tento vlak je zaplaven rezervacemi již od začátku působení. 

Necháme se překvapit, jak se uchytí tento nový koncept. 

 


Zdroj: japan-product.com