Nádherný dům snů v Hollywoodu

18.3.2019  |  Architektura  |  Autor: rocky

 

Podívejte se na senzační projekt Oriole Way, který byl navržen společností McClean Design. Tento luxusní rodinný dům stojí v Hollywoodu.

K tomuto unikátnímu projektu pár slov řekli i architekti, kteří ho navrhovali: "Na konci Oriole Way s výhledem na Sunset Strip má tento domek jeden z nejlepších výhledů na město. Naším úkolem bylo postavit dům na svahu a vytvořit vhodný vstupní prostor s přihlédnutím na skutečně strmý reliéf. Naším řešením se tak stalo oddělení garáže a parkovací plochy od vstupu do domu. Tak jsme využili svah, abychom majitelům umožnili vstup na hlavní úrovni domu a zároveň jsme využili možnost vytvořit vstupní nádvoří plné vody a světla."

Dům má tři úrovně. Na nižší se nacházejí ložnice, velké domácí kino, posilovna a vinárna. Hlavní úroveň se skládá ze vstupu, obývacího pokoje, jídelny, kuchyně a ložnice. Na horním podlaží je půdní prostor, další ložnice a střešní terasa. 

"Bazén na terase je unikátní v tom, že je navržen ve stylu infinity edge ze všech čtyř stran. Dvoupatrový obývák je raritou v okolí a spolu se světlem přicházejícím ze všech stran opticky rozšiřuje prostor. Interiér je černobílý, lesklý a využívá mnoho mramoru. Také byla ve velkém množství použita tmavá žula, chrom, lesklé skříně a stylové tapety."

 


Zdroj: adelto.co.uk