DJ Khaled začíná spolupráci s Bang & Olufsen

19.3.2019  |  Celebrity  |  Autor: rocky

 

Autor nejlepších hip hopových hitů, jako například "All I Do Is Win", DJ Khaled, začíná svůj nový business. Spolupracovat bude s firmami Bang & Olufsen a Heads Innovation na výrobě sluchátek. Na podzim tohoto roku vyjdou B&O Play H6. 

"Being the best and representing We the Best, you have to go to the best, you have to work with the best," vysvětloval v telefonním rozhovoru pro Forbes DJ Khaled. 

"Spolupráce s Heads Innovation a DJem Khaledem dává další rozměr našemu produktovému portfoliu a vidíme to jako jasnou win/win situaci (win/win situace nastává, když všechny strany, které uzavřou obchod, profitují a spolupráce je ze všech společníků výhodná)", dodal Henrik Taudorf Lorensen, viceprezident B&O Play. 

Tento krok posouvá DJ-a vpřed, mezi novodobých hip hopových podnikatelů s audio příslušenstvím, které se začalo rozšiřovat po založení známé značky Beats v roce 2008. Je těžké předvídat, co se stane v blízké budoucnosti. Například Beats, v průběhu několika let, dosáhli stomilionové příjmy, a za 3 miliardy dolarů je nedávno koupil Apple.


Zdroj: forbes.com