Fotbalový Třesk aneb oficiální Hubloty pro World Cup

19.3.2019  |  Hodinky  |  Autor: mathew

 

Tyto hodinky mají Hublot Big Bang Unico Bi-Retrograde Chronograph - je to výjimečný typ chronografu, a také je vybaven jiným typem displeje.

Jsou to hodinky určené speciálně pro svět fotbalu, pro letošní mistrovství světa v Brazílii. Je to také první Big Bang Unico Bi-Retrográdní chronograf, protože Hublot nikdy předtím neprodukoval bi-retrográdní chronograf. V čem spočívá? Ručičky se do svých výchozích bodů dostanou rychlostí blesku. Po spuštění chronografu se vteřinová a minutová ručička hýbe z leva doprava v kruhovém oblouku 45 minut, což je jedna polovina fotbalového zápasu. Hublot je oficiálním časoměřičem pro FIFA World Cup. 

Na hodinkách jsou také na korunce tlačítka Start, Stop a Reset. První tlačítko svrchu, které je zelené barvy, slouží k ukázání doby, a to jedné ze čtyř možností: 1. poločas, poločas, 2. poločas a konec zápasu. Všechny doby jsou indikovány ve středovém okénku hodinek. Na číselníku jsou národní barvy Brazílie - žlutá a zelená. Konstrukce je opatřena obalem Big Bang Unico, s průměrem 45.5 mm pro stylový vzhled. 

I když oficiální název hodinek je "Hublot Big Bang Official Watch of the 2014 FIFA World Cup Brasil", už dostali přezdívku "Fotbalový Třesk".

Fotbalový Třesk je tedy k dispozici ve dvou různých provedeních: 
18 karátové zlato s uhlíkovým rámem - limitovaná edice v počtu 100 kusů, cena: 42.200 dolarů 
- černá keramika s uhlíkovým rámem - limitovaná edice v počtu 200 kusů, cena: 26.200 dolarů