TOP 10 nejdražších šperků celebrit na červeném koberci

22.3.2019  |  TOP  |  Autor: annie

Každý rok se milióny diváků, fanoušků novinářů těší na udělování cen Oscar, Grammy, Emmy, Tonys a další za výjimečné úspěchy v hudebním, filmovém, divadelním a jiných průmyslech. Ale všichni víme, že nejvíc vzrušující částí těchto ocenění je to, jaké extravagantní outfity předvedou ty největší hvězdy na červeném koberci.

Přestože značkové šaty oblečené celebritou na červený koberec jsou středobodem všeobecné pozornosti, ve skutečnosti často největší hodnotu drží příslušenství zvolené k hvězdnému outfitu. Podívejte se na TOP nejdražších šperků, které oblékaly celebrity na červený koberec.

10. Reese Witherspoon (3.700.000 USD)

Elegantní a poměrně jednoduché šaty herečky na nominaci Zlatý glóbus 2014 můžou vypadat dost levně ve srovnání s některými šaty dalších hvězd. Ve skutečnosti Reese měla na sobě 3.700.000 amerických dolarů v klenotech. 4-karátové diamantové náušnice, 10-karátový diamantový prsten a třípatrový diamantový náramek.

Witherspoon dostala šperky od světoznámého klenotníka jménem Harry Winston, který udělal revoluci v průmyslu se šperky a byl vlastně prvním klenotníkem, čí šperky oblékaly celebrity na červený koberec. 

 

9. Charlize Theron (4.500.000 USD)

Na udělení cen Oscar 2013 Charlize byla vyzdobena bílými šaty od Dior a diamantové šperky od Harry Winston v hodnotě 4,5 miliónů dolarů. Příslušenství herečky se skládalo z diamantových náušnic, diamantového prstenu a třech diamantových náramků. Ten večer v rozhovoru s novináři Theron se přiznala, že se cítí jako opravdová princezna.

 

 8. Jennifer Lopez (5.000.000 USD)

Jennnifer je další herečkou, čí outfit jiskřil stovky diamanty ne ceremonii Zlatý glóbus 2011. Jako příslušenství k pohádkově bílým šatům od Zuhair Murad byly zvoleny diamantové náušnice, 7-karátový diamantový prsten, a náramek od Harry Winston s více než 600 diamanty. Celkovou hodnotu doplňky celebrity sestavovaly 5 miliónů amerických dolarů. 

 

7. Jessica Alba (6.000.000 USD)

Na ceremonii Zlatý glóbus 2013 Jessica měla na sobě neuvěřitelný náhrdelník v hodnotě 5.800.000 amerických dolarů od koho jiného než Harry Winston. Kromě náhrdelníku Alba také předváděla platinový prsten s diamanty a platinové náušnice s diamanty. V rozhovoru s novináři se Jessica přiznala, že musela jít na ceremonii s osobním strážcem kvůli tomuto náhrdelníku.  

 

6. Nicole Kidman (7.000.000 USD)

V roce 2008 na udělení cen Oscar Nicole vyvola všeobecnou pozornost náhrdelníkem od L'Wren Scott vyrobeným z více než 7.600 diamantů. Ohromující a extravagantní klenot byl udělán speciálně pro Nikole Kidman, který dokonalé doplňoval její elegantní černé šaty Balenciaga.

 

5. Sofia Vergara (7.000.000 USD)

Sofia Vergara také měla na sobě šperky v celkové hodnotě 7 miliónů dolarů na nominaci Emme 2013. V doplnění k  úžasným červeným šatům od designérky jménem Vera Wang ve stylu mořské panny Sofia oblekla náušnice s obří rubíny, safíry a smaragdy, také 21-karátový diamantový prsten a 40-karátový smaragdový a diamantový prsten od zlatníka jménem Lorraine Schwartz

 

4. Amy Adams (8.000.000 USD)

Další herečka v rudých šatech od Valentino na červeném koberci v udělení cen Zlatý glóbus 2014 jiskřila šperky v hodnotě 8 miliónů dolarů. Amy předvedla 30-karátový diamantový přívěsek, 12-karátový diamantový prsten a 10-karátové diamantové náušnice z kolekci klenotníka Lorraine Schwartz. Tento večer herečka se vracela domu nejen s obdivem spousty fanoušků jejího outfitu ale také s cenou Zlatý glóbus za film "Špinavý trik" (American Hustle).

 

3. Anne Hathaway (10.000.000 USD)

Na ceremonii Oscar 2011 Anne zvolila také luxusní kombinaci červených šatů a neuvěřitelně drahých šperků v celkové hodnotě 10 miliónů amerických dolarů. Hathaway měla na sobě 94-karátový diamantový náhrdelník Tiffany & Co, diamantový prsten Tiffany Legacy a 10-karátové náušnice. Ve skutečnosti Anne nemusela platit ani cent za toto královské příslušenství a právě naopak společnost Tiffany &Co zaplatila herečce 750.000 amerických dolarů za to, že ona oblekla jejích šperky na takovou významnou společenskou událost.

 

2. Gloria Stuart (20.000.000 USD)

V roce 1998 na udělení cen Oscar Gloria Stuart měla čest mít na sobě "Srdce oceánu" přesnou repliku náhrdelníku z filmu "Titanik", který udělal Harry Winston. Náhrdelník s obrovským safírem obklopený diamanty stal šokující 20 miliónů dolarů. Stuart, která hrala starší Rose v "Titanik" šla domů s cenou Oscar za nejlepší herečku ve vedlejší roli. Gloria Stuart má za sebou dlouhou a úspěšnou kariéru a role v "Titanik" přinesla ji vrcholový úspěch. Herečka zemřela ve věku 100 let v roce 2012.

 

1. Carrie Underwood (31.000.000 USD) 

Hvězda country stylu Carrie Underwood se stala středem pozornosti na ceremonii Grammy 2013 díky jednomu šperku od klenotníka jménem Jonathan Arndt, jehož hodnota sestavovala 31 milión amerických dolarů. Zpěvačka měla na sobě 381-karátový náhrdelník a šaty od Roberto Cavalli. Kromě předvádění svého miliónového klenotu, Underwood získala cenu Grammy za nejlepší venkovský sólový výkon ve stylu country.  

 


Zdroj: therichest.com