Trendy výlet v luxusní ponorce jen pro vyvolené

8.6.2019  |  Cestování  |  Autor: mathew

Jestli vám došly nápady, jak se zabavit ve svém volném čase nejlépe i s drahou polovičkou, můžete využít možnost vyplout po Karibiku v luxusní soukromé ponorce "Lovers Deep". Pokoj pro dva vyjde na pouhých 175 tisíc liber, nebo 229 tisíc euro za noc včetně transferu (tj. cca 5 722 500 Kč).

 

 

Prosklený obytný prostor skýtá úchvatný výhled na krásné korálové útesy a mořský svět. O pohodlí každého cestujícího se stará speciálně vycvičený pomocník. Každý pár s ním může předem prokonzultovat speciální požadavky na interiér pokoje v ponorce nebo třeba doplňkové aktivity, jako je procházka po izolované pláži během západu slunce či romantická večeře pro dva na soukromém ostrově. Možností je nespočet a jsou neomezené, ale platí se za ně samozřejmě zvlášť. 

 

 

 

 

 

 

"Lovers Deep" je zakotvená v Karibiku a hosté obvykle začínají svůj výlet na ostrově St Lucia. Pro cestující z Barbadosu je zabezpečena doprava luxusní jachtou, která je také alternativním způsobem dopravy v případě speciálních požadavků hostů. Další možností, jak se dostavit na ponorku, je transfer soukromým vrtulníkem od Oliver's Travels. Samozřejmostí jsou malé pozornosti jako šampaňské po příjezdu, okvětní lístky růží rozložené na posteli nebo spuštěný soudtrack od Barry White.

 

 

Jedinečný výlet na "Lovers Deep" může ještě více zpříjemnit degustační menu s afrodiziakálními pokrmy včetně ústřic, kaviáru a dekadentního čokoládového fondantu s esencí granátového jablka, jež je bezplatnou součástí balíčku líbánky. Jedinou podmínkou zůstává zarezervovat ponorku v průběhu roku 2014. Minimální délka pobytu jsou 2 noci. Dodací lhůta na specifické požadavky vnitřního interiéru trvá nejméně 12 týdnů. Měli byste vědět, že cestovní agentura nedoporučuje tento výlet hostům, kteří trpí klaustrofobií nebo strachem z ryb. Společnost Oliver's Travels nabízí službu tohoto typu jako první na světě a je přesvědčena, že bude přitahovat zákazníky. Jenže podle on-line objednávkového kalendáře zatím tato cestovní společnost nemá žádnou rezervaci.

 


Zvětšit mapu