Lekce svádění od modelek Victoria's Secret

8.6.2019  |  Vztahy  |  Autor: mathew

Přinášíme vám lekce svádění od modelek Victoria's Secret ke dni svatého Valentina. Sexualita, důvěra a smysl pro humor jsou základními stavebními prvky vnímání světa supermodelek, jako jsou Adriana Lima, Doutzen Kroes, Candice Swanepoel a Karlie Kloss. Andílci Victoria's Secret se s vámi rádi podělí o osobní zkušenosti v lásce a předvedou, jak se stát nejžádanější ženou planety.

 

1. Dělejte pro lásku šílené věci

Láska zbavuje rozumu, podněcuje dělat šílené věci a věřte, stojí to za to! Inspirujte se slečnami z Victoria's Secret, které jak se ukázalo, udělaly hodně vylomenin...

 

2. Zamilujte se

Láska dělá lidi krásnějšími, mění jejich pohled na věci, a dokonce zlepšuje pleť. Doutzen Kroes, Lily Aldridge, Candice Swanepoel a další modelky Victoria's Secret přemýšlí o silném pocitu lásky a vzpomínají, kdy se poprvé zamilovaly.

 

3. Líbejte se častěji

Jaký byl jejich první polibek? Andílci Victoria's Secret vzpomínají na jeden z nejromantičtějších okamžiků v životě.

 

4. Nedělejte chyby

Připravit překvapení pro miláčka nebo udělat něco, co vůbec nečeká? - Ano! Břečet o samotě doma, když vás nikdo nepozval na rande? - Nikdy!

 

5. Naučte se rozpoznávat ženská kouzla

Když říkáme: "Budu připravená do pěti minut", máme na mysli: "Ještě potřebuji půl hodinky". Když říkáme: "Nikdo mi nikdy neposlal květiny", znamená to: "Dostala jsem dva tucty nejluxusnějších růží". Když říkáme: "Moje narozeniny - to není nic vážného", ve skutečnosti myslíme: "Toto je velmi důležitý den! Překvap mě, nebo udělej pro mě něco neuvěřitelného!" Když něco říkáme, neznamená to úplně to, co ve skutečnosti myslíme. Trochu tomu chybí logika, ale jsme takové, jaké jsme a právě to na nás muži milují.

 

6. Buďte sexy

Sexualita je uvnitř vás. Pozitivní přístup k životu, sebevědomí a smysl pro humor odráží vaše jedinečné vnímání světa, to jak komunikujete s lidmi kolem vás, to jak se o sebe pečujete! Láska k sobě samé je zárukou vaší sexuality.

 

7. Dávejte dárky

Nezáleží na tom, jaký je to dárek. Podstatné je, abyste ho připravila s láskou!

 

8. Mluvte o svých citech

Říkat muži „Miluji tě!" je velmi důležité, a to nejen v den svatého Valentina. Dělá ho to šťastnějším, zvlášť když to děláte správně.

 

9. Využívejte zkušenosti profesionálů

Vizážistka beauty laboratoří Victoria's Secret Poly Osmend ukazuje, jak se nalíčit pro romantický večer. Je to make up, který zvládne udělat každá slečna.