Nově otevřený unikátní bar TwoRuba v Londýně

15.4.2019  |  Architektura  |  Autor: rocky

 

V londýnském hotelu Hilton Tower Bridge se otevřely dveře do nového, fascinujícího baru TwoRuba, který už na první pohled vyniká a odlišuje se od ostatních kaváren a barů svým velkým a flexibilním prostorem.

Přes den nadprůměrná kavárna, v noci elegantní bar - to je asi nejvýstižnější zkrácený popis tohoto moderního společenského místa.

 

 

Na výstavbu interiéru byl použit inovativní a ekologicky šetrný materiál s nádechem bronzu. Diskrétní osvětlení jemně ozařuje strop a prostor pro návštěvníky, a spolu se závěsy a uspořádáním nábytku tak vytváří dokonalý prostor pro soukromí.

Tento luxusní bar odráží dualitu dané oblasti - kontrast bohatého historického pozadí Tower Bridge s moderními okolními budovami a městské části Bermondsey, která je známá pro obchody s kůží a vlnou, což bylo výbornou inspirací pro designový návrh projektu při výběru materiálů, textur a vzorů.

 

 

Sezení je složeno jednak z prošívané kvalitní kůže a semiše, a na druhé straně hraje velkou roli tvrdý a více odolný materiál, jako je beton, měď, mosaz a dřevo.

Ořechové dřevo zde zpříjemňuje posezení svým elegantním vzhledem a složením, zatímco bronzové zrcadlo zpečeťuje prestiž, komfort a kvalitu tohoto jedinečného baru.

 


Zdroj: adelto.co.uk