Kendrick Lamar servíruje vizuál ke songu "I"

16.4.2019  |  Zahraniční  |  Autor: Garza

Před pár týdny vypustil Kendrick Lamar nový singl s názvem "I". Teď se dočkal i vizuálu, a ten je laděn ve stejném duchu, jako celý song. 

Oblíbený raper z Comptonu oslavuje tímto hitem život. V klipu, jehož režie se ujal Alexandre Moors, se Kendrick vydal na trip přes jeho "hood" v Comptonu. Během jeho cesty vidí lidi, kteří čelí jejich denním problémům, ať už je to policie, domácí násilí, vraždy nebo myšlenky na sebevraždu. 
Cestou nám Kendrick představuje jeho nové "tanečky", za které by se nemusel stydět ani Bobby Shmurda a jeho "Shmoney dance"
Později nám je naservírována ještě jedna památná scéna, a tou je rapujúci Kendrick trčící z okna jedoucího auta

I když je celý song i klip laděný v pozitivním duchu, je třeba se zamyslet nad textem a myšlenkou singlu. Autor tuto skladbu s pozitivním Vibe-m věnoval především dvěma skupinám lidí. 

Jak sám Kendrick řekl v rozhovoru: "I wrote a record for the homies that 's in the Penitentiary right now", a tedy první skupinou jsou jeho homies, kteří si odpykávají trest ve vězení.

"And I also wrote a record for these kids that come up to my show with these slashes on their wrists Saying they do not want to live no more", druhou skupinou jsou děti z různých okrajových částí měst, které si dennodenně zažívají podobné problémy, jaké si zažil i Kendrick. 

Ten i přesto, že v dětství byl svědkem mnoha vražd, a dokonce i vraždy jeho strýce, viděl, jako drogy a alkohol ničí lidi a prošel si mnoha depresemi, odkazuje světu: "I love myself". 

A teď vzhůru na zmiňovaný klip.

 


Zdroj: youtube.com