Luxus, jak ho neznáte: Hotel Bellagio, Las Vegas

17.4.2019  |  Architektura  |  Autor: rocky

 

Hotel Bellagio je lokalizován v opravdu krásné části Las Vegas s výhledem na průzračné modré jezero s fontánami, které doslovně předvádějí "vodní balet" pomocí kombinace světla, hudby a zábavné choreografie vody.

Po těchto fontánách vás okouzlí ohromující exteriér hotelu. Architektura Bellagio je laděna v italském stylu s prostornými a pohodlnými stezkami po celém areálu.

Samozřejmě, nacházíme se v Las Vegas, a tak Bellagio poskytuje maximální zábavu o rozloze přibližně 9.300 metrů čtverečních s 2.400 hracími automaty, sázkovou kanceláří a pokerovou hernou.

 

 

Hotel také nabízí pohodlné nakupování v světoznámých značkových buticích, jako například Chanel, Armani, Prada, Gucci a Tiffany & Co. Hotelové pokoje jsou pramenem pohodlí a relaxu.

Dostupných je 3.933 pokojů s nádherným výhledem na zmiňované resortní jezero, okolní hory a panorama Las Vegas. Každý pokoj je moderně vybaven nábytkem v evropském stylu.

 

 

Apartmány jsou vybaveny maximálně lukrativně a prezentují se heslem "ciť se jako doma s největším pohodlím". Dostupný je vysokorychlostní internet, hydromasážní vany, wet bary, chladnička, faxy, klima a široká nabídka lázeňských produktů.

Vybavení je ve skutečnosti přepychové, zahrnující 40-palcové HD televize, pohodlné matrace a polštáře, mramorové podlahy a povrchy v koupelně a další vzácné doplňky.