Předčasné Vánoce v podobě dvou songů od Eminema

17.4.2019  |  Zahraniční  |  Autor: Garza

Pokud se radíš mezi fanoušky Eminema, tak teď budeš mít první Vánoce. Eminem už desetiletí patří mezi světovou elitu rapu. Většina ho pokládá za úplný vrchol rapu, a není divu. To, co Eminem již desetiletí nabízí svým fanouškům, musí každého utvrdit, že je králem lyriky.

Blíží se datum vydání alba Shady XV, který vznikne na oslavu 15. výročí existence Eminemova labelu a to je jeden z důvodů, proč si kluci ze Shady Records řekli, že je na čase trochu rozvířit rapovou scénu a zpromovat připravované album.

První světlo světa spatřil track s názvem Shady CXVPHER. Je to 19 minutový, freestyleový náklad v podání členů Slaughterhouse, Yelawolf-a a samotného Shadyho. Eminem ve více než 7-minutovém freestylee-u ukazuje enormní skills, kterými momentálně neoplývá asi nikdo na americké rapové scéně. Celé je to acapella freestyle a dostal i vizuální podobu. Každý interpret rapuje v části, v níž se narodil. Nakonec se ale přesouváme do Detroitu, konkrétněji zchátralého Michiganského divadla, kde se představí nejprve Royce da 5'9 (člen seskupení Slaughterhouse) a samotný "Rap god" Eminem. Ve více než 7 minutovém freestyle představení si rozhodně nedává servítky. Stihli si to odnést zvučná jména, jako např. Lebron James, Lana Del Rey, Britney Spears a další. To samozřejmě vyvolalo bouřlivé diskuse po internetu. Zde je již zmíněná skladba is klipem.

 

 

Ale aby fanouškům Marshala Matterse toho nebylo málo, tak Shady posunul pár hodin po CXVPHER i druhý singl s názvem Detroit vs. Everybody. Na tomto tracku se nacházejí (v pořadí, v jakém rapují): Royce, Big Sean, Danny Brown a nakonec nastupuje Eminem, opět ve velkém stylu. Tak si to užijte.

 


Zdroj: eminemworld.cz