Photobombing, jaký jste ještě neviděli

18.4.2019  |  Lidé  |  Autor: Garza

 

 

Photobombing je fenomén posledních let. Většina z nás už určitě "photobombla" někoho fotky. Lidé se snaží o co nejlepší překažení záběru, ale mám smutnou zprávu. Chlápek jménem Rob Holland to "vychytal" na plné čáře.

Photobombing v obrovských výškách a rýchlostech, kde jen při pohledu na snímky člověku přeběhne mráz po zádech.

Ano, Rob spolu se svým co-pilotem photobombují jiná letadla na různých leteckých akcích a podujetích.

 

 

První, co mě napadlo, když jsem viděl následující záběry bylo, že ten člověk to nemá v hlavě úplně v pořádku. Ale když jsem zjistil, že má nalétáno více než 10 000 hodin ve vzduchu, tak asi se mu není co divit. Po takovém čase stráveném tam "nahoře" se létání pro člověka stane rutinou, a musí vyhledat nové způsoby, jak znovu pocítit ten pocit nadšení a nával adrenalínu, jako při prvním letu. Někdo vyzkouší akrobatické létání. Ale co když je někdo v akrobatickém létání na takové úrovni, že ho to nedokáže dostatečně zabavit?

Rob Holland našel řešení v létání v těsné blízkosti jeho kolegů. Samozřejmě, všechno je součástí dokonale nacvičené show a z Robové strany se nejedná o photobombing, ale když se podíváte na záběry níže, tak nic jiného vám ani napadnout nemůže. Rob se častokrát přiřítí ve vzduchu z čista jasna ke letadlům svých kolegů, proto to zdola a na záběrech často působí jako pokus o nejnebezpečnější photobombingu všech dob.

Rob ale není žádný hazardér, a rozhodně neohrožuje životy svých kolegů. Celé je to součástí velké letecké show a piloti to mají předem nacvičené.

 

 

A menší bonus v podobě videa: Rob vám ukáže, co jsou to letecké "skills" a co je podle něj adrenalin.