Momo našel svůj "Ráj" v novém tracku s Tinou

18.4.2019  |  CZ/SK  |  Autor: Garza

Momo o sobě dává vědět novým singlem s názvem "Raj".

Raper z Petržalky, který je již delší dobu hudebně velmi aktivní, nám naservíroval třetí track z očekávaného alba Rival. Na netu je spuštěn předprodej jeho čtvrtého studiového alba a Momo nám pomalu dokazuje, že to bude opět album na vysoké rapové úrovni.

U Moma jsme si na to už zvykli a songy jako Atak, ve kterém rapuje před kultovním tankem, a Zodpovednosť chlapa, který byl věnován jeho (tehdy ještě nenarozené) dceři, nám to jen potvrdily.

Ve čtvrtek 14.11.2014 se Momovi a Sandře narodila zdravá dcera. Naše hudební dvojice jí dala netradiční, ale o to hezčí jméno - Prea. Rád bych jménem celé redakce Surfera šťastným rodičům poblahopřál, popřál jim do života všechno dobré a doufám, že nás budou i nadále zásobovat kvalitní hudbou.
Track "Raj", ve kterém vystupuje i těhotná Tina, je podle Momových slov také věnován jeho dceři. V tomto počinu se dozvíte, kde Momo našel svůj ráj.

 

 

Překvapení! Pro ty nejnetrpělivější tu máme i snippet z nového alba Rival, které vyjde již 1.12. tento rok! Pokud chcete být v obraze, co nám dále Momo připraví, tak se neváhejte stát fanouškem na jeho facebooku.

 


Zdroj: youtube.com