Ken Block terorizuje Los Angeles v sedmé Gymkhaně

18.4.2019  |  Auto-moto  |  Autor: Garza

Ken Block. Většina z vás už toto jméno slyšela. Není divu, vždyť poslední dobou dělá asi nejznámější závodní videa na internetu.

Pojďme si ale Kena nejprve trochu představit. Není to pouze zkušený automobilový závodník. To, že v každém jeho videu je sponzorem kromě Monster Energy také společnost DC shoes, není úplná náhoda. Úspěch této firmy zabývající se módou hlavně pro skateboarding, snowboarding a motokros,je z velké části Kenovou vizitkou. Je jedním ze spoluzakladatelů této společnosti a její úspěch je jeho velkou zásluhou.

Kromě toho, že je úspěšným manažerem, je i závodníkem v Rally America. Zde o něm až tak není slyšet, neboť i když je hrozně rychlým závodníkem, tak svým agresivním stylem jízdy dost často šrotuje automobily a z toho důvodu mu unikají přední příčky. Jeho největší úspěch je z minulého roku, kdy skončil na druhé příčce.

Vraťme se ale již k jeho úspěšné sérii Gymkhana. Ken po podepsání smlouvy se společností Ford jezdil výhradně na upraveném Fordu Focus. Chlapi z Fordu si ale po masivním komerčním úspěchu jeho videí řekli, že ho odmění. Poskytli mu upravený Ford Mustang z roku 1965.

Nazvali ho Honicorn RTR a udělali z něj skutečné monstrum cest. Tato ikona automobilového světa je poháněna 6,7litrovým kolosem a Ford z něj vděčně vytáhl 845 koní. Pokud jste viděli Kenova předešlá videa, je vám jasné, že Honicorn a Ken je rozhodně smrtelná kombinace. V sedmém dílu Gymkhany se Ken a borci z Monsteru rozhodli terorizovat Los Angeles. Ken poskytl opět kvalitní představení a spolu s 845koňskou bestií trhají asfalt v opuštěných ulicích LA.

 

 


Zdroj: youtube.com