Ektor a Momo posouvají laťku dvěma novými singly

19.4.2019  |  CZ/SK  |  Autor: Garza

Pokud jsi fanouškem kvalitního českého a slovenského rapu, tak si raději sedni, neboť z toho co dnes vyšlo, pravděpodobně odpadneš.

Není tajemstvím, že Momo a Ektor chystají alba Rival a Detektor a že přípravy jsou již ve finální fázi. A proto jak je dobrým zvykem před vydáním alba, třeba to pořádně vyhajpovat a poslat do oběhu nějaké ty songy. No to, co dali tihle dva dohromady, by stačilo i do Vánoc. 2 trapové songy v jeden den.

První má název "Mám plnú hlavu" a bude na Momově albu Rival, které vyjde 1.12. a můžeš si ho předobjednat zde. Ektor mu kontruje výbornou slokou a celé to je řádný diktát. Oba vyjádřili svůj názor na dnešní společnost, a jak jsme již zvyklí, bylo to pořádně tvrdé.

 

 

Od Ektora byl ale na jeho stránce slíbený song z jeho připravovaného alba Detektor. Vyšlo to večer a je to přesně to, na co jsme si již od Ektora zvykli. Po singlech Generace X, Jak Jinak a Proč přišel na řadu track s názvem "Nohy v pěst". Pokud si pro nás Ektor nechal nejlepší věci až po vydání alba, tak můžeme očekávat jedno z nejlepších alb české scény.