Vkusná svatební obuv pro dámy od Janie Bryant

21.4.2019  |  Boty  |  Autor: rocky

 

Je to už zvyk, že nastávající nevěsty tráví dlouhé hodiny hledáním, kdy se snaží najít ty nejlepší šaty, které se jim nejvíce hodí. Není se jim co divit, vždyť je to jeden z nejvzácnějších dní v životě.

Na to, aby byly nevěsty nádherné, myslí i talentovaná designérka Janie Bryant, která navrhla velmi elegantní pár svatebních bot, které úžasně doladí tak dlouho vybírané šaty.

Ve spolupráci se Shoes of Prey, což je značka obuvi, která se specializuje na přizpůsobení tvaru a designu obuvi přímo pro nevěstu, vytvořila sedm párů, z nichž vám jeden ukážeme.

 

 

Tento precizní pár na sobě nese krásné vzorové detaily, které patří ke svatebnímu oblečení. Na vrchu podpatku je zdobí světlemodrá slavnostní mašle. Boty se prodávají za cenu 254 eur.

Janie radí, aby se její boty nosily k šatům "čajové délky", při kterých pěkně vyniknou. Nezáleží na tom, k čemu se je nevěsta rozhodne nosit, protože Janie ve spolupráci se Shoes of Prey vždy pomůže přizpůsobit styl a design.

Můžete si zažádat, aby vám snížili opatek, změnili mašli, navrhli boty s otevřenou špičkou nebo o cokoliv, co se vám líbí. Je to jediné místo, odkud se nevrátíte naprázdno.

Tato senzační kolekce okouzlí každou nevěstu, která jde s dobou a vyzná se v módě. Ostatní modely bot z kolekce si můžete prohlédnout na shoesofprey.com.