Zábavné fotografie tvrdě sportujících seniorů

21.4.2019  |  Fun  |  Autor: rocky

Dean Bradshaw je fotograf, který se věnuje reklamě v Los Angeles. Vytvořil zábavnou sérii fotografií, na kterých jsou zobrazeni starší lidé jako sportovci ve svém nejlepším věku.

Tato veselá série nese živé barvy prezentující mládí a hravost. Je opravdu zajímavé, a hlavně neobvyklé, jaký cenný výsledek po zpracování nápadu nakonec vzešel.

Dean se ke své práci vyjádřil slovy: "Mám rád, když moje práce vypráví nějaký příběh pomocí dobře zhotovených a stylizovaných záběrů. Jsem fascinován fantazií, ale nacházím inspiraci v opravdovém světě, kde mohou být věci stejně (ne-li více) svérázné. Více než cokoliv jiného mám rád nápady, ale uvědomuji si, že nejsou ničím bez jejich realizace."

Když řekneme slovo "atlet", často si představíme mladého muže v té nejlepší kondici. Toto je ale pouze omezená představa; vždyť kdo vám může zakázat, abyste byli v dobré formě i v pokročilém věku? Přestože zvedání těžkých želez nemusí být zálibou všech seniorů, sport rozhodně není vyhrazen jen pro mladé.

Tímto vzdáváme poctu Deanovi, který sice zábavně, ale výstižně rozšiřuje naše vnímání starší generace. Mnoho mladých by si nyní mělo vzít příklad a nesoudit nikoho podle "obalu". Respekt!

Pro více fotek klikněte na jeho instagram nebo web.