Domácí kina, která byste chtěli mít doma

21.4.2019  |  Design  |  Autor: Garza

Soukromé domácí kino. Ano, je to snem nejednoho z nás, vždyť kdo by nechtěl usednout ke svému oblíbenému filmu v prostředí domácího kina dýchajícího atmosférou těch komerčních, ale zároveň bez přítomnosti otravných lidí?

Vždyť to sami dobře znáte, jdete s přítelem nebo přítelkyní na dobrý film a nastává ten otravný koloběh: vystát si řadu, vybrat si místa, koupit si něco k jídlu, samozřejmě s "vysokohorskou" přirážkou. Pak nervózně sedíte v kině s lahví Bonaqua za 45 Kč. Už se těšíte na film, no tehdy to jen začne. Lidé chodící nahoru a dolů, zbytečné půlhodinové reklamy, šustění chipsů a nejhorší je ten otravný smích slečny, která sedí dvě řady za vámi.

Majitelé těchto domácích kin si tyto problémy vyřešili po svém a postavili si soukromé "kinosály" dle svých vizí.
Představte si ten luxus, zažít kino představení na obrovské obrazovce s prostorovým zvukem a se vším, co k tomu patří, kdykoliv jen chcete.

Bohužel, každý z nás asi tuší, že takové domácí kino vyžaduje dost kreativity a navrhování, ale co je větší problém, tak především obrovský rozpočet. Proto, než si na jedno takové vyděláte, nechte se inspirovat pohledem na některé úžasné realizace.

 


Zdroj: buzzfeed.com