Svět andělů aneb Victoria's Secret Fashion Show 2014

22.4.2019  |  Dámská móda  |  Autor: annie

Jestli stále nevěříte, že andělé existují, tak to je jenom proto, že jste neviděli famózní a luxusní show Victoria's Secret, která nemá obdoby na celém světě. Letos proběhla nejočekávanější show roku v Londýně (místo tradičního New Yorku). Jako vždy byla přehlídka rozdělena na 6 tematických segmentů, pro které bylo vytvořeno celkem 79 "andělských" kostýmů, což je novým rekordem Victoria's Secret.

 

Zlatí andělé      

Jako první se na módním molu objevili "pozlacení andílci", jejichž křídla a kostýmy byly pokryty opravdovým zlatem. Show otevřela modelka z Namibie Behati Prinsloo, která získala prestižní titul Victoria's Secret Angel v roce 2009.

Behati Prinsloo

 

Doutzen Kroes

 

Cindy Bruna

 

Candice Swanepoel

 

Devon Windsor

 

Lindsay Ellingson

 

Exotický výlet

Druhý segment show získal název "Exotický výlet", inspirací byly tradiční kostýmy krásek z Mongolska, Indie a Číny. Designéři vytvořili originální looky ozdobené etno výšivkou, korálky, ovčí srstí a také neobvyklými ornamenty.

Třešnička na dortu čekala na diváky v podobě přehlídky těch nejdražších kousků z celého představení - dvou podprsenek Dream Angels Fantasy Bras - v podání Adriany Lima a Alessandry Ambrossio. Cena každého z těchto mistrovských děl je 2 miliony dolarů. Pro vytvoření této rozkoše bylo použito 16 000 diamantů, rubínů, safírů a věnováno celkem 1 300 hodin ruční práce.  

Adriana Lima a Alessandra Ambrossio

 

Izabel Goulart

 

Barbara Fiala

 

Joan Smalls

 

Jordan Dunn

 

Irina Sharipova

 

Shanina Shaik

 

Eniko Mihalik

 

Leis Ribeiro

 

Ekaterina Grigorieva

 

Pohádka

Podle organizátorů show byl segment s názvem "Pohádka" inspirován především postavami kouzelných víl a lesních panen, jejichž hlavními ozdobnými materiály byly zářící krystaly Swarovski. Tato značka již dlouhá léta spolupracuje s Victoria's Secret a každý rok poskytuje společnosti kolem dvou milionů krystalů.

Například letos bylo použito 150 tisíc kamínků Swarovski k vytvoření kostýmu, který na londýnském molu předváděla Lily Donaldson. Elegantní oděv vážil téměř 18 kilogramů, ale modelka se i přesto pohybovala po molu s grácií a lehkostí. Zajímavým prvkem se v tomto segmentu také staly originální boty v podobě motýlů, jejichž autorem je návrhář dlouhodobě spolupracující s Victoria's Secret Nicholas Kirkwood.

Lily Donaldson

 

Candice Swanepoel

 

Jasmine Tux

 

Izabel Goulart

 

Lindsay Ellingson

 

Jordan Dunn

 

Holka ze snu

Styl "budoár" se stal hlavním inspirativním bodem pro segment s názvem "Holka ze snu" (Dreamgirl). Sexy komplety zdobené peřím, obarvenou srstí a průsvitnou tkaninou s největší pravděpodobností nenechají lhostejným toho, kdo bude mít štěstí potkat takového andílka ve své ložnici.

Lily Aldridge

 

Karlie Kloss

 

Blanca Padilla

 

Doutzen Kroes

 

University of Pink

Zvláštní místo v módní přehlídce bylo věnováno části "University of Pink", která nám ukázala nejen hravé soupravy spodního prádla, ale také nové tváře na přehlídkovém mole Victoria's Secret. Letošními debutantkami se staly mimo jiné Grace Mahar, Imaan Hammam a Yumi Lambert.

Elsa Hosk

 

Milost Mahar

 

Imaan Hammam

 

Maud Veltzen

 

Yumi Lambert

 

Jacquelyn Jablonski

 

Bregje Heinen

 

Ples andělů

Segment s názvem "Ples andělů" se stal nejdramatičtější a nejtajemnější součástí show. Černá krajka a jemné hedvábí ozdobily podium a dokonale ladily s dresscodem hostů, kteří v letošním roce museli dodržet velmi formální oblečení ve stylu "black tie".

Tato novinka byla věnována americkému spisovateli a herci jménem Truman Capote a jeho černobílému plesu v roce 1996.

Alessandra Ambrosio

 

Adriana Lima

 

Izabeli Fontana

 

Candice Swanepoel

 

Maria Borges

 

Behati Prinsloo

 

Martha Hunt

 

Dautzen Kroes

 

Leis Ribeiro