Supa vám představí album "Čierne dni"

22.4.2019  |  CZ/SK  |  Autor: Garza

Blíží se vydání Supova sólo alba "Čierne dni" a jak je dobrým zvykem, tak nám polovina Mojí Reči pár dní před jeho vypuštěním do světa nabídla ochutnávku v podobě snippetu. Nečekejte však 5minutové video plné útržků písniček, na jaké jste zvyklí. Supa to pojal svérázně a mně osobně se tento nápad velmi líbí.

Namísto tradičního mixu útržků z písniček nám Supa naservíroval 17minutové video z prostor studia Moja Records. Co hodnotím velmi pozitivně a Supovi za to posílám velké "big up", je to, že ke každé písničce řekl kratší story o jejím obsahu, lyrics a podobně, a až pak pustil krátkou ukázku. Je vidět, že do toho alba vložil dost svého času a dřiny, a proto má zájem, aby se pozadí stojící za těmito písničkami dostalo k jeho fanouškům.

Pro fanoušky skupiny Moja Reč bude tohle album určitě nutností. Na sólo album od Supa jsme čekali hodně dlouho, ale konečně je za dveřmi. Na albu najdeme jména jako Vladimir 518, Vec, Delik, Ben Cristovao a Refew. Supa avizoval, že za rok by mělo na toto album navazovat druhé sólo s názvem "Biele dni". Zda tomu tak bude, se necháme překvapit. Na albu "Čierne dni" najdeme vliv punkrocku, nebude chybět ani Španělka a brilantní Engerer. Supa je již léta jedním z nejlepších lyriků na slovenské scéně, a proto jsou hlavně z obsahového hlediska na album kladena vysoká očekávání. Album můžete předobjednat zde. Venku bude již 15.12.

A teď si vychutnejte snippet od Supa.

 


Zdroj: youtube.com