Street style: nejlepší looky hostů LFW 2014

25.2.2019  |  Dámská móda  |  Autor: mathew

Dne 18.2. skončil London Fashion Week 2014 - významná událost pro všechny módní divy, které měly zároveň možnost provětrat své oblíbené outfity. Níže vám nabízíme několik looků, kterými se můžete inspirovat při kompletaci svého každodenního šatníkuModerní ženy se nebojí špíny a vybírají k vrchnímu oblečení smělé, světlé a osvěžující barvy jako béžová, kávová nebo jemně fialová. Zkuste ověřené varianty - nasycenou růžovou, zelenou nebo klasický print. Dle módních guruů tak před vaším lookem budou cvakat fotoaparáty. Tak směle do toho!

 

1 - 13 Kabátky a kožichy

Trendy budoucí sezony podzim/zima 2014 si progresivní a aktivní dámy vyzkoušely již teď. Barevné kožešinové límce, kožichy a kabátky se můžou stát efektním akcentem k černobílému vzhledu. Jestli se vám nepodařilo ukázat se působivě zepředu, máte ještě šanci působivě odejít. Dejte si záležet na promyšlení looku nejenom zepředu, ale i zezadu, a to pomocí různých aplikací, printů nebo doplňků.

 

 

14 - 27 Záda, baťohy, kabelky a doplňky

Dobrou volbou můžou být i zajímavé baťohy, které na London Fashion Week nevynechali ani módní návrháři. Pamatujte především na detaily! Můžou vám pomoci změnit jednoduchý casual styl v opravdu módní look. Velký význam se v této sezoně přikládá originálním kabelkám, přívěskům na klíče z kožešiny nebo nádherným botám.