Nový výstřední pár Nike "Trash Talking"

23.4.2019  |  Boty  |  Autor: rocky

 

Všichni milovníci tenisek, připravte se! Již 18. prosince tohoto roku přichází na trh nový pár, který si zamiluje nejeden teniskofil. Nový model bot s názvem Nike Air Flight Huarache "Trash Talking" předvádí dokonalé stylistické sladění dvou dobře ladících barev. Jedná se o zlatou a černou, jejichž kombinace se využívá hlavně ve světě luxusu a komfortu.

 

 

Mimochodem, slovní spojení "trash talking" se v názvu nevyskytlo jen tak. Trash talking je anglická fráze, která vyjadřuje určitý druh ironického pochválení  nebo mírné urážky používané v konkurenčních situacích, zejména ve sportu.

Zpopularizoval ho Kevin Karsch, ale také světoznámý boxer Muhammad Ali, který dokonce vydal audioknihu s názvem "I Am the Greatest!". Toto album obsahuje mnoho výroků takovéhoto typu. Pojďme ale zpět k naší novince.

Nové Nike Air Flight Huarache jsou plné stylu. Už na první pohled vidíme určitou preciznost, která se nese od podrážky až k samému svršku. Na černém podkladu vynikne i minimum doplňků ve zlaté barvě. Přesně tak to chtěla společnost Nike - mnoho detailů, správně sladěné barvy a kvalitní materiál jen potvrzují její dobrou pověst.

Za cenu 120 dolarů si tento extravagantní pár můžete objednat například na stránce Oneness. Nezapomeňte, již 18.12 jsou v prodeji!

 

 

Když už jsme zmínili ten "trash talking", tak ve videu níže se vzpomíná bývalý americký basketbalista Larry Bird a jeho úsměvné momenty během zápasů spojené právě s tímto stylem vyprávění.

 


Zdroj: oneness287.com