Klenot mezi nemovitostmi za 43 milionů dolarů

23.4.2019  |  Architektura  |  Autor: Garza

 

Sen nejednoho milovníka neoklasické architektury je na prodej. Splňuje potřeby i těch nejnáročnějších. Pozemek o rozloze 1 hektar je zcela izolován od okolí díky stromům. Tato galerie neoklasické architektury se nachází v samotném srdci Texasu, ve městě Houston.

Design celé luxusní vily a také přilehlého pozemku je laděn do aristokratického stylu pro potěšení těch nejnáročnějších klientů. Zevnitř to připomíná muzeum umění. Celá tato unikátní budova pokrývá rozlohu 27.000 metrů čtverečních.

Postavení a architektura vzbuzují grandiózní pocit, jako byste byli ve Versailles nebo jiné rezidenci z Paříže v 16. století.

 

 

O hosty se majitel bát nemusí. 8 ložnic a 11 koupelen, to je komfort, který se dá srovnat už s menším hotelem. Luxus zajišťují okázalá pozlátka a ručně malované dekorace. Ručně vyřezávané dřevěné podlahy, antické ozdoby, křišťálové lustry a mramorové krby - to všechno jsou elementy, které jsou v nemovitostech této cenové kategorie a architektury nutností.

Mezi jinými místnostmi najdete například galerii, vstupní halu, salon, jídelnu, hudební místnost (neboť pustit si hudbu v ložnici je příliš mainstream), galerie ve východním křídle, snídaňovou místnost (ta slouží i na neformální setkání), soukromé kino a spoustu dalších.

 

 

Jak vidíte na snímcích, okolí domu zdobí okázalé zahrady a fontány, bazén, tenisový kurt a vlastně všechno, co může potřebovat rodina, která si může život v této rezidenci dovolit.

Cena ultra luxusní vily i s rozsáhlým pozemkem je enormních 43.000.000 dolarů. Není divu, vždyť se jedná o mistrovský kousek a tato rezidence je pro nejednoho člena aristokratické společnosti snem. Měsíční náklady na údržbu, energie a život v této luxusní nemovitosti se musí šplhat k nepředstavitelné částce, kterou průměrný občan USA nevydělá ani za rok. Předpokládám, že už nyní se o tuto nemovitost mezi americkými multimilionáři vedou cenové války.

Nám nezbývá nic jiného, než se alespoň pokochat pohledem na tuto skvostnou rezidenci.