Jedna z nejkrásnějších vil v resortu Noosa Heads

25.4.2019  |  Architektura  |  Autor: rocky

 

Na nábřeží Noosa Heads se stavějí ty nejcennější nemovitosti v Austrálii a výjimkou není ani ultra-luxusní vila Noosa Parade 70, která je přímo v srdci Noosa Heads.

Skutečně výjimečnou ji dělá nádherná slunečná lokace, odkud je nejkrásnější výhled na řeku v této oblasti. Samozřejmě k prestiži přispívá i pohodlí na pláži na Hastings Street. Paradoxem je, že je to jedno z prvních míst, na které se kupující ptají, ale jen malé procento z nich si může dovolit tady bydlet.

Nedostatek příležitostí dostat se na toto místo zabezpečuje vysoký investiční potenciál, který se zvyšuje rok co rok. Například za posledních 37 let se kapitálový růst resortu Noosa Sound vyšplhal průměrně až o 16 % za rok.

 

 

Podmínky pro výlety na lodích jsou taky výborné, protože hotel se nachází jen jeden kilometr od oceánu. Do resortu Noosa můžete zavítat kdykoliv - v létě i v zimě, klima je zde fascinující. Je to úžasná volba destinace pro dovolenou, vhodná i pro stálé bydlení.

Vila je konfigurována s duálním vstupem a druhá kuchyň dává tomuto vysněnému domu možnost být pronajatým pro další rodinu s dětmi.
Už z fotografií je vidět, že zařízení je moderní a stylové.

V domě je pět ložnic, čtyři koupelny a prostorné obývací pokoje na každém patře. Pokoje jsou odděleny kvalitními skleněnými dveřmi. Jelikož se dům nachází v teplém prostředí, nechybí ani klimatizace a bazén.

Noosa Parade 70 je opravdu skvělý dům, který oplývá komfortem, luxusem a prestiží už na první pohled. Poseděli byste si teď na jeho terase?