Nová kolekce vintage jízdních kol pro uličky velkoměst

26.4.2019  |  Design  |  Autor: Em

Americký návrhář ze San Francisca Mozie přichází s absolutní novinkou v oblasti jízdních kol. Představuje novou řadu vintage bicyklů evropského stylu, které spojují funkcionalitu a módní design.

"Naše kola reprezentují novou formu elegantní přepravy, která přináší styl, komfort a požitek z jízdy,“ zmiňuje Mozie na svých oficiálních stránkách.

Stylová kolekce prezentuje čtyři typy kol, každý vyroben se zaručenou kvalitou a nestárnoucí vnímavostí ke vkusu kolařů, kteří hledají to nejlepší.

 

 

Stella

Stejně jako její příbuzní, Stella je typickým příkladem kvality a stylu. S čistým a vyváženým designem upoutá na první pohled, je zároveň výborným prostředkem ke znovuobjevení radosti z cyklistiky.

 

 

Marc

Vyznačuje se čistým, hladkým a klasickým designem. Zároveň kombinuje rychlost, sílu a výkon v jednoduchém, ale pěkném provedení. Tento typ jako jediný nabízí třístupňovou převodovku, je tedy navržen pro cyklisty, kteří vědí, kam se chtějí dostat, a to s elegancí a komfortem.

 

 

Carolina

Inspirována holandským a dánským designem je Carolina správná volba pro ženy, které milují špičkovou kvalitu a mají vytříbený vkus. Pružina umístěná na přední části kola zároveň zaručuje pohodlnou jízdu. Kolo má navíc pro dámy další výhodu, je totiž velice jednoduché na údržbu.

 

 

Hugo

Reprezentuje kolo stoprocentně evropského stylu. Silná kvalitní konstrukce a sofistikovaný design, ve kterém se snoubí klasické doplňky spolu s moderními technologiemi, dělají z tohoto typu vynikající volbu.