Unikátní jachta, která vám ukáže, co je to přepych

27.4.2019  |  Jachty  |  Autor: Garza

 

Společnost Sunseeker International pojala termín "vlajková loď" velmi osobitě. Na London International Boat Show si připravili třípalubové a až 50metrové monstrum s příznačným názvem 155 Yacht (155 stop - to je přibližně 50 metrů). Někdy stačí i tak jednoduchý název, aby vzbudil respekt a obdiv. V Sunseeker International si to velmi dobře uvědomují.

Není divu, vždyť jde o jejich vůbec největší projekt, který kdy vytvořili. Tento projekt je pro společnost unikátní ve více aspektech, ale ty nemá význam rozepisovat, protože se jedná o ryze technické specifikace, které pochopí jen pár lidí zainteresovaných v oblasti plavidel.

 

 

155 Yacht se svým inovativním designem a stavebním procesem poskytuje budoucímu majiteli doslova volnou ruku při výběru vlastních specifikací. Zároveň se tento kolos pyšní obdivuhodným dojezdem až 4.500 námořních mil (což je zhruba 8.350 kilometrů). Říkáte si, že to je přehnané číslo? Není. Je třeba si uvědomit, že jachta této velikosti má nádrž o kapacitě 60.000 litrů paliva.

Sunseeker International spolu se svou 155 Yacht posouvá vlastní hranice sériově vyráběných plavidel. Podařilo se jim to úpravou podle individuálních požadavků majitele. Je mu umožněno podílet se na designování nejen interiéru plavidla a jeho rozložení, ale dokonce může provést změny v superstruktuře celé lodi. To je něco, co při jachtách této cenové kategorie pomáhá získat nového zákazníka.

 

 

Současný interiér a exteriér umožňují této jachtě vyčnívat z davu. Exteriér je v nádherné ledově modré barvě. No interiér nabízí široké spektrum exkluzivní palety barev, které společně tvoří unikátní a luxusní celek. Na záběrech sami vidíte, že interiér je v příjemných a teplých barvách, které vytvářejí celkově útulný a komfortní dojem.

Majitel této jachty dokáže ubytovat až 12 hostů. Každý z hostů bude zavalen luxusem, pohodlím, komfortem a ostatními synonymy, které vyjadřují to, co jim toto unikátní plavidlo poskytne. Ve spodní palubě je prostor pro 10člennou posádku plus samostatná kajuta pro kapitána. Posádka se bude celou cestu starat o plnění náročných požadavků majitele a jeho hostů. Na hlavní palubě jsou k dispozici 2 VIP kabiny, které mají obrovská okna od podlahy až po strop, jež prosvětlí celou místnost a poskytují velkolepý výhled.

 

 

Salónek a společenská místnost samozřejmě nesmí chybět. Cestující mají možnost rozhodnout se, zda si jídlo vychutnají ve vnitřní jídelně nebo raději na balkoně, kde je bude ovívat příjemný mořský vánek. Popisováním nádherných prostor této jachty bych mohl strávit dalších pár odstavců, ale myslím, že lépe to vystihnou fotografie. Proto si vychutnejte pohled na perlu mezi 50metrovými jachtami.

Zde je k dispozici virtuální prohlídka lodi. Stačí kliknout na 360 Tour.

 

 

 


Zdroj: sunseeker.com