Vysněný dům na Bahamách za 320 milionů korun

27.4.2019  |  Architektura  |  Autor: rocky

 

Kdo z vás sní o dovolené na Bahamách? Pro ty, které oslovilo toto souostroví v oblasti Karibského moře, máme opravdu nádherné fotografie ultra-luxusní vily s názvem Casa DeLeon.

Dům se nachází na ostrově Paradise Island východně od Floridy a na sever od Kuby. Kamkoliv se podíváte, vidíte kolem sebe moře. Tento nádherný výhled je pro mnohé lidi snem. Na to, abyste si zaplavali, netřeba chodit do moře, protože dům obklopuje velmi velký bazén složený z více částí, mezi nimiž je například i infinity edge bazén. Když v něm plavete, máte pocit, že je nekonečný, protože pohledem na horizont uvidíte jen moře.

 

 

Okolí domu je vydlážděné travertinovou a mramorovou podlahou. Když vejdete do domu, určitě se vám hned na první pohled zalíbí velká otevřená kuchyň vybavená nejlepšími spotřebiči značky Wolf a Sub Zero. Kuchyňská linka má žulové desky.

V domě se nachází pět ložnic a jedna hlavní s balkonem s nádherným výhledem na oceán. Na tento balkon můžete vyjít přímo z bazénu soukromým schodištěm.

 

 

Představte si, že se ráno probudíte a jediné, co vidíte z okna, je úžasný východ slunce nad vzdálenými ostrovy. Když je čas na relax, k dispozici je velká koupelna s nejlepšími mramorovými dlaždicemi, jacuzzi vanou a parní sprchou.

Casa DeLeon je také ideálním místem pro zábavu, protože se zde nachází domácí kino s obrovskou televizí a projekční jednotkou Runco pro nejlepší filmový zážitek. V této místnosti je také kulečník. Místnost je velká a dá se z ní vyjít ven na posezení, kde je zmiňovaný infinity edge bazén, pár kroků od bílé písečné pláže a moře.

 

 

U bazénu je mokrý bar s vestavěným grilem. Pro romantickou atmosféru je v každé místnosti vestavěné barevné automatizované osvětlení ovládané pomocí Crestron touchpadu.

Další luxusní vybavení zahrnuje například šestizónovou klimatizaci, garáž pro dvě auta, výtah a samostatnou garáž pro golfový vozík.

Casa DeLeon je prostě synonymem pro bohatý a bezstarostný život plný zábavy a odpočinku. Vila je na prodej za pouhých 14.000.000 dolarů.