Zábavné portréty psů pod vodou

27.4.2019  |  Fun  |  Autor: rocky

Seth Casteel, známý profesionální fotograf, udělal zábavnou sérii s názvem "Underwater Dogs". Fotografie jsou zachyceny v tom nejlepším momentě, kdy se psi ponoří pod hladinu vody a tváří se opravdu komicky. V celé sbírce je více než 80 portrétů.

Pokud nevíte, o kom je řeč, přečtěte si článek, který jsme publikovali v září. Tento fotograf fotil pod vodou i roztomilá miminka. Pojďme ale zpět k psům.

"Moje série fotografií pod vodou ukazuje tváře psů, jaké neznáme," vysvětluje Seth. "Během průběhu focení jsem pracoval pod vodou s více než 250 psy. Většina psů v této sbírce nikdy nebyla pod vodou, dokud jsme spolu nenafotili tyto záběry. Někteří psi nikdy neplavali."

Fotografova agentura v Los Angeles se specializuje na fotografování domácích zvířat, která se cítí "v pohodě" v jejich přirozeném prostředí.

Jak dospěl Seth k nápadu na takovéto fotografie pod vodou? "Mým cílem je sdělit příběh psa, kterého fotografuji. Jeden konkrétní pes, Buster, se rozhodl změnit focení na pevnině na focení v bazénu, když začal skákat znovu a znovu pro svůj oblíbený tenisový míček," říká Casteel. "Odešel jsem, koupil jsem malý kompaktní fotoaparát a začal jsem s focením pod vodou. Výsledné fotografie byly začátkem mé série psů pod vodou."

Více na Instagramu.

 

 


Zdroj: instagram.com