Momo vám v klipu "Biely popol" poví o životě dealera

28.4.2019  |  CZ/SK  |  Autor: Garza

Na dnešek tu máme ještě jednu hudební novinku v podobě nového klipu od Moma ke skladbě "Biely popol". 

Momovi se loni neskutečně dařilo jak v profesním, tak i soukromém životě. Narodila se mu zdravá dcera Prea a vydal album Rival. V tom sliboval, že se bude jednat o strop slovenské rapové scény a určitě své tvrzení splnil. Momo není člověk, který pouze vypráví naprázdno. Některé singly z tohoto alba jsme vám přinesli a tak jste měli možnost okusit jeho kvalitu.

Jedním z nejkontroverznějších tracků je určitě "Biely popol", který odkrývá zpěvákovu temnou minulost. K té se samotný raper vyjadřovat nechce, což je pochopitelné, protože je to háklivé téma a je už pro něj minulostí. Nyní je to otec nádherné dcery a úspěšný raper, který nás, doufejme, i v budoucnu bude bombardovat kvalitou jako dosud.

Dnes dal ven vizuál k této skladbě, kde rozpovídal příběh dealera drog. O produkci hudby se postaral Special Beatz. Pokud vás tento track oslovil a o Momovi jste ještě neslyšeli, tak rozhodně čekujte jeho Facebook a podpořte ho koupí alba a merche zde. Určitě vám za to poděkuje a nevypne vás kopačkou z otočky.

 


Zdroj: youtube.com