Cesta fotografů za jejich dokonalou fotografií

29.4.2019  |  Lidé  |  Autor: Garza

 

Každý den vidíte na internetu množství nádherných fotografií. Zamýšleli jste se někdy, jak dlouho to trvalo fotografovi a popřípadě jak dlouhou cestu musel projít za svým skvělým záběrem?

Slovinský videofotograf Nejc Miljak natočil krátké video "Before You Wake Up", za které dostal i ocenění. Podle vlastních slov miluje přírodu, a proto v ní tráví extrémně hodně času. Spolu s kamarádem a kolegou Janezem Tolarem natočili krátký film, ve kterém nám ukazují nejen krásu přírody, ale i cestu, kterou si oba museli projít, jen aby vyfotili jejich vytoužený záběr.

Tolar patří k fanouškům východu slunce a velmi rád zachycuje přírodní scenérie osvětlené nádherným vycházejícím sluncem. Společně se v ranních hodinách tedy vybrali do přírody. Museli projít nádhernými, ale často nepřístupnými údolími a horami a to vše jen proto, aby vyfotili perfektní fotografie. Tolar kromě toho, že se svou kamerou ve videu představuje tichého pozorovatele, vám i prozradí svoji filozofii o fotografování a životě. Pochopíte, že příroda a fotografie jsou jeho vášní, a proto kvůli fotografiím neváhá riskovat.
Výsledek stojí za to.

 


Zdroj: jazjaz.net