Luxusní Lamborghini Aventador se zlatými doplňky

30.4.2019  |  Auto-moto  |  Autor: rocky

 

Určitě všichni víte, že drahé kovy jako například zlato jsou na Blízkém východě velmi oblíbené. Jejich využitelnost je velmi široká, a tak si ti nejbohatší neváhají pozlatit vše, co se jim líbí - od zlatých klik přes zlaté telefony až po zlaté záchody (to se však netýká Blízkého východu, ale úspěšného hudebníka Birdmana).

Pojďme se podívat na auto, které je pro někoho kýč, ale my v něm vidíme nepopsatelně krásné umělecké dílo. Jedná se o Lamborghini Aventador LP 700-4, které je jediné svého druhu, vylepšené společností Maatouk Design London se sídlem v Dubaji.

 

 

Určitě jste už viděli ta superluxusní auta, která možná ani tak nebyla esteticky pěkně upravená, ale byla celá ve zlaté barvě.

Toto Lamborghini však mění pohled na spojení luxusního sportovního vozu se zlatem, protože má ze zlata jen některé doplňky, které mu opravdu pasují. Zlato najdeme jak v interiéru, tak i na exteriéru.

Webstránka společnosti popisuje svou práci jako "návrhy a realizace luxusních suvenýrů, starožitností a doplňků pro krále, prezidenty, premiéry a VIP osoby, které splňují všechny požadavky pro prezentaci na veřejných a soukromých příležitostech".

 

 

Tento zlatý Aventador byl na zakázku objednán katarským podnikatelem, jehož jméno je Jaber Bin Abdallah Al Hmaidi, který požádal společnost o úpravu tohoto vozu na festival Qatar National Day 2015.

Po technické stránce se žádná změna nekonala, úpravy jsou čistě vizuální. Ve voze byl ponechán "obyčejný" dvanáctiválcový motor s obsahem 6.5l o výkonu 700 koní a s točivým momentem 690 Nm.

Jaký názor máte na tuto pozlacenou hračku vy? Líbí se vám?

 

 


Zdroj: carscoops.com