Luxusní novinka od Tonino Lamborghini

1.5.2019  |  Mobily  |  Autor: Garza

 

V dnešní době to je v oblasti mobilních telefonů věčný boj mezi fanoušky Androidu a iPhonu. Většina se v jedné ze zmíněných skupin najde. Mít iPhone nebo nadupaný Samsung již ale není prestiží. Nejmajetnější skupina, která si potrpí na luxusní a exkluzivní doplňky, často sahá po úplně jiných zařízeních, které svou funkčností nepřekonají moderní hi-tech telefony, ale nabízejí něco, co ostatní telefony nabídnout neumí. Pocit exkluzivity, luxusu a aristokracie.

Jedním z takových zařízení určených pro tu nejbohatší klientelu je i mobilní telefon od Tonino Lamborghini s názvem 88 Tauri. Je to žhavá novinka představená pouze pár dnů dozadu. Doposud byly mobily této značky známé skvělým designem, ale disponovaly omezeným výkonem. 88 Tauri je kombinací nejnovější technologie oděné do nadčasového šatu.

 

 

88 Tauri pochází přímo ze srdce Itálie, ze země, která si potrpí na luxus a design. Je vyroben z kvalitní oceli a kůže, s celosvětově známým logem býka a rozhodně je to kousek, který již na první pohled zaujme každého. To je v dnešní době, kdy telefon už není pouze technickou pomůckou, ale často i módním doplňkem, nutnost.

V nabídce budou 3 barevné varianty kovu: černá, zlatá a stříbrná, které můžete vhodně zkombinovat s pěti variantami barevného provedení kůže: černá, modrá, červená, oranžová a hnědá. O to, že tento telefon vám zaručí prestiž, se postará fakt, že z každé barevné varianty bude vyrobeno pouze 1947 kusů. To číslo rozhodně není náhodné, ale jde o poctu zakladateli společnosti Toninovi Lamborghinimu, který se narodil v roce 1947.
Co se týče technických parametrů, tak tento kousek disponuje 2.3 GHz čtyřjádrovým procesorem Qualcomm Snapdragon 801, 3GB RAM a operačním systémem Android 4.4 KitKat.

 

 

"88 Tauri is the latest example of our successful cooperation with Tonino Lamborghini Mobile, and we are happy to see our premium technology powering the latest in the world of luxury smartphones. The latest Snapdragon 801 processor offers new levels of performance, productivity and power efficiency, allowing a seamless and smooth user experience that helps 88 Tauri stand out in any crowd," řekl o technických parametrech a spolupráci se společnosti Lamborghini Raj Talluri, senior vice prezident společnosti Qualcomm Technologies.

Tak se pokochejte pohledem na kousek za 6.000 dolarů!