Hokej z pohledu první osoby? Elita NHL vám ukáže, jak na to

1.5.2019  |  Sport  |  Autor: Garza

Trochu sportu nikdy neuškodí, a zvláště pokud se jedná o tak oblíbený sport v našich končinách, jakým je hokej.

Určitě je nejeden z vás fanouškem kvalitního hokeje. No uvědomili jste si někdy, jaký je hokej náročný na koordinaci těla, nohou a rukou, které ovládají hokejku s pukem? Udržet puk na své hokejce je extrémně náročné, obzvlášť pokud je na hřišti 5 soupeřů bažících po gólu stejně jako vy. Top hráči NHL disponují po hodinách tréninků neskutečným ovládáním puku a vlastního pohybu, ale je problémem si tuto krásu hokeje detailně vychutnat z hlediště nebo v televizi, kde musíme sledovat 12 hráčů najednou.

Toto video vám nabídne unikátní pohled z pohledu hráčů. A to ne ledajakých hráčů, ale rovnou vám své dovednosti předvede elita z nejlepší soutěže světa - NHL. Ve videu se blýsknou jména jako Sidney Crosby (Pittsburgh Penguins), Jonathan Toews (Chicago Blackhawks), Alexander Ovechkin (Washington Capitals), Henrik Lundqvist (New York Rangers), Tuukka Rask (Boston Bruins), Taylor Hall (Edmonton Oilers), Zachary Parise (New Jersey Devils), Pernell Karl Subban (Montreal Canadiens) a další.

A jaké by to bylo sportovní video, kdyby to nebylo točené fenomenálními GoPro kamerami? Po zhlédnutí nebudete mít slov a i ti z vás, kdo nejste fanoušci hokeje, budete žasnout nad schopnostmi a dovednostmi, kterými tito elitní hokejisté disponují.
Ať se líbí.

 


Zdroj: youtube.com