Nový model Richard Mille pro bohaté dámy

1.5.2019  |  Hodinky  |  Autor: rocky

 

Richard Mille RM 19-02 Tourbillon Fleur jsou kusem, který je mezi kultovními hodinkami velmi pozoruhodný. Tak, jako většina drahých hodinek, ani tento model není výjimkou v obohacení o šperky.

Víte, co je zajímavé? Podívejte se na design. Zatímco některé části vnitřního složení jsou odhaleny, jiné jsou zase skryty. Tak je vytvořen úžasný dojem z pohledu na hodinky jako na celý kus.

Detailním pohledem na magnolii, která je umístěna v poloze 7 hodin, uvidíte, že má pět lupenů. Jsou ručně malované a vyrobené z bílého zlata. Co je na nich zvláštního? Každých pět minut květ "vypučí" a tak odhalí tajemství technického složení mechanismu. Tyčinka posypaná drahými kameny se s každým rozkvětem posune nahoru, což značí skutečnou činnost tohoto květu ve volné přírodě.

Mechanismus, který umožňuje tyto pohyby v RM 19-02, je vyroben z titanu 5. stupně s různými povrchovými úpravami. Pouzdro má rozměry 45 mm x 38 mm.

 

 

Na závěr je třeba dodat, že tento model určitě přitahuje pozornost - nejen proto, že je pokryt diamanty a drahými kameny, ale návrh a technická stránka dodávají tomuto kusu jedinečnou hodnotu.

Pokud se rozhodnete dopřát si jeden z třiceti vyrobených kusů, počítejte s cenou 1.090.000 dolarů. Model RM 19-02 je ukázkovým kusem umění kinetického světa a to dokáže ocenit jen málo lidí, většinou ti, pro něž jsou hodinky neodmyslitelným módním doplňkem.

Více informací na richardmille.com.