Nový pár Nike SFB Mountain do tvrdého terénu

1.5.2019  |  Boty  |  Autor: rocky

 

Představujeme vám nový pár bot s názvem Nike SFB Mountain "Military Brown". Inspirace designu pochází ještě z druhé světové války, konkrétně ještě z dob vojenské služby pana Billa Bowermana. Bill byl kromě vojáka i atletickým trenérem v Americe (a také spoluzakladatelem společnosti Nike).

Boty jsou svrchu výrazně zpevněné na outdoorový terén a také mají velmi tvrdou podrážku. Jsou tedy navrženy tak, aby člověk, který je má obuté, byl na jakémkoli povrchu a za každých podmínek vybavený super botami. Na povrchu se nachází kevlarová vrstva. Vyztužený svršek, který je odolný, odpuzuje vodu, ale je zároveň i prodyšný.

Tento nový pár se také může pochlubit perforovanými vložkami, které můžete vybrat a odložit pro rychlejší vyschnutí (nebo nošení samostatně). Stélka je vyztužená kevlarem a tak chrání nohy před propíchnutím. Vnější límec na zadní části brání kamínkům dostat se dovnitř.

Nike SFB Mountain jsou v barvě "Military Brown" k dispozici na oficiální stránce Nike, a proto, pokud rádi chodíte na túry do přírody (nebo pokud nemáte v čem hrávat fotbal), neváhejte si je koupit!

 

 


Zdroj: nike.com