Ultra luxusní projekt dámské jachty od Lidia Bersani

2.5.2019  |  Jachty  |  Autor: rocky

 

Už z názvu průkopnické společnosti Lidia Bersani Luxury Design vyplývá, že se zaměřuje na projekty s přepychovým designem. Firma dělá interiérové návrhy, které jsou skutečně luxusní. Stačí si prohlédnout pár fotografií v archivu, na kterých jsou zachyceny úžasné výsledky její precizní práce.

Tentokrát se firma pustila do návrhu jachty, a to ne ledajaké. Je to luxusní 80metrová mega jachta určená pro dámu. Nabízí jasné barvy, jako je například bílá, zlatá nebo barva "ivory" - barva sloní kosti.

Celý projekt byl navržen tak, aby jachta vzbuzovala dojem tepla (a samozřejmě romantiky). Interiér je vyzdoben zlatými detaily a lustry posypanými Swarovski krystaly. Exteriér se také již z prvního pohledu vyjímá přepychovým designem.

 

 

Loď je určena asi pro 12 hostů, má velikou ložnici na druhé palubě s vlastní terasou a kulatou manželskou postelí s baldachýnem. Také nese pět apartmánů. Ostatní vybavení zahrnuje salonky, jídelní kout, lázeňskou místnost s hydromasážním bazénem, saunou, infračervenou saunou a sněžnou místností.

Na jachtě se také nachází fitness klub a jacuzzi, knihovna s krbem, beauty centrum, diskotékový klub, kino, bazén, koktejlové bary a samozřejmě přistávací plocha pro helikoptéry.

Na takovou loď by si lidé měli brát s sebou tmavé brýle, protože tolik krásy člověka doslova "oslní". Jachta La Belle je synonymem opravdového přepychu.