Nádherný trezor, který je zároveň i klenotem

2.5.2019  |  Gadgets  |  Autor: Garza

 

Trezor už dávno není pouze bezpečnou schránkou pro uchovávání cenností. Ze strany zákazníků jsou stále více a více kladeny požadavky na vizuální stránku trezorů.

To pro společnost Döttling z města Maichingen v Německu není problém. Unikátní trezory, které kromě bezpečnosti na první pohled zaujmou designem, u nich nejsou výjimkou. Této společnosti neplatíte pouze za drahé šperky na dveřích vašeho trezoru, ale především za prvotřídní technologie využité v jejich produktech. Nejnovějším produktem této společnosti je Döttling Fusion, který je dokonalou kombinací umění a bezpečnosti.

Fusion je spojením dvou nejoblíbenějších trezorů společnosti. Legendární design a vrchol luxusu je právě to, co se rozhodli v Německu zkombinovat v tomto trezoru. První část vystupuje pod názvem Luxury Liberty a jedná se o moderní sejf, který je přizpůsoben na uskladnění hodinek, šperků, pistolí a jiných cenností. Druhou jednotkou je trezor známý jako No. 176, který byl poprvé vyroben v Marseille ve Francii již v roce 1820. Takže už teď vám musí být jasné, že tento trezor bude mít pravděpodobně větší hodnotu než všechno, co byste do něj naskládali. Terčem zlodějů se pravděpodobně stane spíše samotný trezor než cennosti v něm.

 

 

Celý trezor je obalený do prvotřídních materiálů a je zdoben Swarovski krystaly. Celkový vizuál tohoto trezoru působí velmi harmonicky a bezpečně. Za příplatek je možné skrýt klávesnici pro zadávání hesla pod lebku, která je taktéž zdobena Swarovski krystaly. Je důležité zdůraznit, že se jedná o trezory na uskladňování hodinek a jiných cenností, proto uvnitř nenajdete klasický otevřený prostor, na jaký jste zvyklý z amerických filmů, ale jsou tam speciální přihrádky a šuplíky.

 

 

Tento trezor ale není jen pastvou pro oči. Jeho bezpečnostní zabezpečení jsou prvotřídní. Trezor je možné napojit na alarmy celého domu a splňuje ty nejvyšší bezpečnostní nároky, které mohou být na trezor takovéto velikosti kladeny.

Tak se tedy podívejte na tuto exkluzivní úschovnu.

 

 


Zdroj: doettling.com