Pokoj přímo v lanovce ve francouzských Alpách

2.5.2019  |  Cestování  |  Autor: Garza

 

Pro ty z vás, které už nebaví monotónní hotelové pokoje, tu máme trochu adrenalinu. Společnost Airbnb se rozhodla předělat lanovku ve výšce více než 2.700 metrů na hotelový pokoj, ve kterém se mohou najednou pohybovat čtyři hosté.

Zařízení je poměrně luxusní, a pokud si k tomu přičteme pohled na francouzské Alpy přímo shora, tak se jedná o možná jeden z nejlepších noclehů, jaké byste na lyžovačce ve Francii mohli najít. Nachází se v blízkosti lyžařského centra Courchevel. No předtím, než si půjdete zabookovat letenku, mám pro vás špatnou zprávu. Tento pokoj není jen tak volně dostupný, jedná se totiž o hlavní výhru v soutěži na internetových stránkách společnosti.

Je to tradiční soutěž v rámci iniciativy Airbnb pod názvem "Night At", kde výherce získá 24hodinový "únik" do netradičních lokací. V minulosti nabízeli den strávený v komerčním letadle nebo v obchodě IKEA.

Tentokrát je pro výherce připraven odvoz v podobě sněžných skútrů, oběd v autě a nakonec spánek pod hvězdami s výhledem na Alpy. Co víc si přát? Máte čas do 25. února, abyste podali svou přihlášku a stručně, pomocí 100 slov vysvětlili, proč byste měli jít právě vy na tento jednodenní výlet. Výherci budou pouze 4 a jejich jména se dozvíme 6. března.
Tak co, zkusíte i vy štěstí?

 


Zdroj: forbes.com