Prostorná vila v Monaku s výhledem na moře

3.5.2019  |  Architektura  |  Autor: rocky

 

Skvost, který právě vidíte, se nachází v luxusní čtvrti Roquebrune Cap Martin ve Francii. Je to vila, kterou navrhla společnost John Taylor a má tři patra.

Dům je stavěn v kalifornském stylu, a tedy samozřejmě nechybí vyhřívaný bazén, letní kuchyňka, sauna, uzavřená garáž s kapacitou až pro tři auta a venkovní parkoviště pro pět aut.

Dům je orientován na jižní stranu a okouzlí vás nádherným výhledem na celé Monako a Cap Martin. Má šest ložnic a kromě toho další obývací pokoje. Ve výbavě nechybí ani klimatizace a soukromá vinotéka.

 

 

Všimněte si také integrovaného stromu do nové terasy, který poskytuje přirozený zdroj stínu přesahující zvenku až dovnitř. Rozloha třípatrového domu je 710 metrů čtverečních a zahrnuje také 2.500 metrů čtverečních pozemku. Design interiéru se nese ve velmi moderním stylu, vila je zařízena komfortním vybavením a současným nábytkem.

Pochlubit se může i samostatným "penzionem" pro hosty, který má přibližnou obytnou plochu 175 metrů čtverečních. Dům je na prodej na oficiální stránce john-taylor.com.