Apple WatchKit dokáže ovládat elektromobil Tesla

3.5.2019  |  Gadgets  |  Autor: rocky

Tim Cook, výkonný ředitel společnosti Apple potvrdil, že už v dubnu se mají dostat na trh nové inteligentní hodinky Apple Watch, ale vývojáři mají WatchKit SDK pro vývoj programového vybavení pro toto zařízení již od listopadu. Společnost Apple je však požádala, aby měli některé aplikace pro Apple Watch připraveny již v polovině února.

Vývojáři ze společnosti Eleks Lab tvrdí, že technické schopnosti WatchKitu neodpovídají pravým očekáváním z prezentace Apple Watch.

Pohled na slabé stránky nabízí nová aplikace pro elektromobil Tesla, kde je jedním z omezení fakt, že hodinky fungují pouze ve spojení s mobilem s iOS (neboť dochází k neustálému přenosu dat) a aplikace v nich je jen rozšířenou aplikací pro iPhone.

 

 

Aplikace sloužící k propojení s Teslou zobrazuje mnoho údajů o voze, mezi kterými je například stav baterie, poloha na mapě, přibližný dojezd a další.

Pomocí této chytré aplikace dokážete auto odemknout nebo zamknout, manipulovat se střešním oknem nebo rozsvítit světla. Velmi chytré náramkové hodinky, co říkáte?