Unikátní záběry z nádherného Nového Zélandu

4.5.2019  |  Cestování  |  Autor: Garza

 

O krásách Nového Zélandu by se dalo psát dlouhé hodiny. Své o tom ví i fotograf, webdesignér a bloger Johan Lolos, který si řekl, že krásy této země ukáže na fotografiích, které zachytil během své cesty.

Výlet po celém ostrově mu zabral více než 3 měsíce. Absolvoval jej spolu s třema kámošema v obytném karavanu. Snažili se utrácet minimum financí za materiální statky a raději je dali na památné zážitky. Celý výlet každého vyšel průměrně na 1.200 dolarů, ale pokud si vezmeme, že je to 1.200 dolarů za 3 měsíce plné zábavy, adrenalinu a krásné přírody, tak to vůbec není mnoho.

Nádherné fotografie, které přidával během působení na sociálních sítích, mu zajistily více než 70.000 odběratelů na Instagramu. Tato fanouškovská základna přilákala mnoho firem, které jim poskytly některé atrakce a zážitky zcela zdarma, stačilo, že zmínil jejich název ve svých příspěvcích. Díky svému talentu zachytit nádherné momentky se dokázal o dechberoucí krásy Nového Zélandu podělit i s odběrateli.

Johanův hlavní cíl je motivovat lidi k cestování. Pokud si nechcete nechat ujít jeho další dobrodružství, tak rozhodně sledujte webovou stránku, Facebook a Instagram.

 

 


Zdroj: mymodernmet.com