Exkluzivní mobil Vertu posypaný diamanty

6.5.2019  |  Mobily  |  Autor: rocky

 

Novinka od přepychové značky mobilních telefonů Vertu s názvem Vertu Aster Diamonds Red Alligator prorazila do světa luxusních doplňků.

Hned na začátku je třeba říci, že se jedná o prestižní kus, který má na povrchu krokodýlí kůži a bílé diamanty. Bílých diamantů je na povrchu až 55 a zdobí pouzdro z nerezové oceli. Zadní strana pouzdra je z leštěného titanu a je pokryta červenou krokodýlí kůží.

 

 

Mobil má 4,7palcový displej s rozlišením 1080p a je chráněn safírovým křišťálovým sklem. Unikátním je na tomto mobilu i fakt, že všechny doplňky a zařízení jsou vyráběny ručně, což potvrzuje i nápis na zadní straně.

Tato exkluzivitka je vybavena systémem Android KitKat. Z technické stránky je třeba zmínit, že mobil nese 2,3 GHz čtyřjádrový procesor a 64 GB vnitřní paměť. K dispozici jsou dvě kamery: 2,1 MP a druhá 13 MP kamera s automatickým zaostřením a dvojitým bleskem.

Cena za kus Red Alligator se pohybuje kolem 8.800 EUR. Za stejnou cenu si však můžete koupit i druhý model s názvem Black Alligator, na kterém se nachází 33 černých a 22 bílých diamantů spolu s černou krokodýlí kůží.

 

 

Líbí se vám tento luxusní doplněk?

 


Zdroj: vertu.com