Přenádherná jihoafrická vila v Kapském Městě

7.5.2019  |  Architektura  |  Autor: rocky

 

Dům, který právě vidíte, se nachází v předměstí Kapského Města v Jihoafrické republice. Vlastnil ho i Charles Edward Maurice Spencer, bratr princezny Diany.

Nyní je tato luxusní rezidence na prodej na stránce LuxuryEstate.com za £7.780.300, což je necelých 300 milionů korun (celkem dost, že?).

Hlavní část má čtyři ložnice, všechny s vlastní koupelnou a šatnou, obrovskou kuchyni s barovým pultem, formální jídelnu, dva salónky, pracovnu, domácí kino, vinný sklep, knihovnu, bar a mnohem více.

 

 

K dispozici jsou taktéž tři nádherné části domu pro hosty - dvě se dvěma ložnicemi a jedna s jednou ložnicí. Pobavit se dá na každém rohu, protože se zde nachází velký bazén, tenisový kurt, velký altán na příjemné letní chvíle, dvě vinice a samozřejmě nesmíme zapomenout ani na čtyři garáže, které budou po koupi takovéhoto domu pravděpodobně zaplněné.

Na procházky slouží velká zahrada. Při vstupu do domu budete procházet velkou dvojitou vstupní branou.

 

 

Pokud si myslíte, že kolem domu je málo prostoru, tak vás musíme zklamat. Vnější plocha má rozlohu 8.755 metrů čtverečních. Dům má plochu 1.200 metrů čtverečních, což také není málo. Je to extra velká prostorná stavba, ve které se určitě nebudete cítit těsně. Z oken má majitel výhled na krásnou přírodu Afriky - kopce, stromy a většinou slunečné počasí.

Na závěr jen dodáváme, že tato vila je opravdu skvost a může se pyšnit jak skvělým zařízením interiéru, tak prostorným exteriérem se zajímavým designem.